Logo
Facebook/noki     twitter/noki
Kurumsal Giriş
NOKI
STD
HI-TEXT
ELBA
OXFORD
NOKI
Ofis ortamında, okulda veya evde, ihtiyacınız olan dosyalama, yazı gereçleri veya sarf malzemelerini tek bir marka altında topladık.

NOKI kaliteden taviz vermeden, kırtasiye harzamalarınızı ister kurumsal ister kişisel olarak kontrol etmenizi sağlar.

Sakarya’da 9000 m2 kapalı alanda polipropilen dosyalama ürünlerini, Hadımköy İstanbul’da 6000 m2 kapalı alanda klasörlerimizi üretiyoruz. Öncelikli hedefimiz yaşadığımız doğaya saygılı, tüketicinin güvenine layık kaliteli fakat hesaplı ürünler üretmek. Üretemediklerimizi de Almanya, İtalya, Malezya, Hindistan ve Çin’de kalite anlayışımıza uygun anlaşmalı fabrikalarda gözetimimiz altında ürettirip hem Türk hem de Avrupa lı tüketicilerin kullanımına sunuyoruz.

NOKI, 20. Yaşını kutladığı 2014 yılında eriştiği pazar payı ve tüketicilerden aldığı güven duygusu ile ürün yelpazasini genişletmeye devam ediyor.

Heavy Duty ürünleri ile sektörde kalite çıtasını bir basamak daha yükselten NOKI, tamamen kendi tasarımımız olan innovatif bu seri ile yoğun dosyalama ihtiyacı olan müşteri kitlesinin, kalite algısı yüksek tüketicilerin vazgeçilmez tercihi olacak.

Yazı gereçlerinde OHP permanent kalemler alt segmentinde M ve S uçlarla yeniliklerine devam eden NOKI, Mood adlı yeni mekanik kurşun kalem ile de seriye taze kan kattı.

NOKI ailesi olarak amacımız kaliteli, hesaplı yaratıcı ürün yelpazemizi genişletmek, 20 yıldır markamıza güven duyan tüketicilere layık olmaktır.